Наставникът на Лудогорец не бе доволен от равенството на тима

...

Стоев: Професионални каратисти могат да завидят на испанеца

Наставникът на Лудогорец не бе удовлетворен от равенството на отбора му против ЦСКА-София. Специалистът е на мнение, че съдийството не е било на равнище и Раул Албентоса е употребявал приом от каратето в наказателното поле против Клаудиу Кешерю.

“Първото полувреме не ми хареса по какъв начин играхме. Второто беше по-различно - повече контролирахме и създавахме положения. Мопжехме и да загубим в последната минута, само че това е рискът. Все още имам искания към фланговете, само че и там ще усилим скоростта и ще изглеждаме по-добре. Кешерю се включи по-добре от Шверчок, само че аз се стремя да им давам равнопоставеност на терена. Всичко си зависи от тях. Става ми неприятно да приказвам за съдиите, само че в този момент ми е забавно какво ще обяснят за някои обстановки. На тях им е неразрешено да приказват и си вършат каквото си желаят. Каратиски удар, експерти в тази сфера могат да му завидят на испанеца. Съдиите бяха близо и нищо. Много са забавни тези апели за феърплей, само че откакто стартират мачовете всичко се забравя”, сподели Стоев. efbet Лига 5 кръг, неделя 11 август  Лудогорец 0:0краен резулат  ЦСКА-София