Наставникът на Локомотив (София) Младен Додич даде мнението си загубата

...

Младен Додич: Неприятно е, че загубихме точката заради съдията

Наставникът на Локомотив (София) Младен Додич даде мнението си загубата с 1:2 от Септември (София). Специалистът изрази страдание за съдийската неточност, която ощети тима му в края на мача, когато беше анулиран погрешно изравнителен гол на " железничарите ".

" Да, закъснала беше реакцията ни. Първото полувреме беше равностойно, само че ни вкараха гол от един фаул. Вкараха ни и през второто полувреме, не мога да съм удовлетворен от играта. След почивката не се игра доста. Противникът се беше прибрал, бавеше се времето, това нарушаваше нашата игра. Вкарахме прекрасен гол, вкарахме и втори гол, той е чист, неприятно е, че поради грешката на съдията загубихме точката. Заслужавахме точката. Когато играеш против водача, всеки фаул, всяка топка е значима. Заслужавахме точката, тъй като вкарахме гол, показахме опит. И те демонстрираха опит. Заслужавахме в действителност равенството. Ще се борим до последния кръг, няма място за полемика. Имаме качество, само че нямам доста варианти на скамейката. Ако има разлика сред нас и първите два отбора, тя е дребна. Искам да подобрим това, което показахме през днешния ден. Ще се борим до последния кръг ", показа Додич. Втора лига 12 кръг, неделя 20 октомври  Септември (София) 2:1краен резулат  Локомотив (София)