Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович похвали футболистите за представянето

...

Акрапович: Ще се борим да бием Лудогорец, Жоро Илиев е тук да покаже на младите как се играе

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович похвали футболистите за представянето им против Македония Гьорче Петров през първата част и ги разкритикува за играта им след почивката.

Наставникът добави, че задачата пред неговия отбор е да победи Лудогорец в мача за Суперкупата на България и добави, че опитният халф Георги Илиев е притеглен, с цел да покаже на младите по какъв начин се играе футбол.

“Първото полувреме бяхме доста по-добрият тим и можеше да вкараме доста повече голове. Това е наш проблем. През първото полувреме съм удовлетворен на 90%. През второто се видя, че влязоха играчи, които не са запознатаи с тактиката и са на проби. Може би и нямат качествата на играчите от първото. За мен второто полувреме не е мерило.

Жоро Илиев влезе през второто полувреме, само че той не е нов, а остарял състезател. Той знае да играе футбол. Тук е да покаже на младите по какъв начин се работи и играе”, сподели Акрапович след срещата с македонците, която приключи 1:1.

“Ще се борим да бием и да вземем Суперкупата”, отговори Акрапович на въпрос какво чака от конфликта против Лудогорец.