Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович бе повече от радостен

...

Акрапович: Няма комфортен резултат, очаквам труден реванш

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович бе повече от щастлив след днешния чист триумф с 2:0 над Спартак (Търнава). Двете попадения за " смърфовете " осъществя Димитър Илиев, като на два пъти капитанът бе прецизен от дузпа. " Не започнахме по този начин, както чакахме. След това нашият тим последователно навлезе в мача. Спартак има своите качества. Очакваме сложен мач в реванша с Търнава. Надяваме се, че ще победим. Нито един резултат не е удобен. В реванша би трябвало да играем по този начин, както играхме през днешния ден. Всичко е допустимо пред тези страхотни почитатели. Не се интересувам от резултата в мача сред Страсбург и Макаби. Трябва да работим още доста в тактически и психически плаж. Трябва да се подготвим добре за идващия мач. Надявам се, че няма да стартираме по този начин, както започнахме в днешния мач. Трябва да подготвим футболистите. След 15-ата минута започнахме да играем добре. През последните минути използвах Малембана, тъй като Спартак стартира да играе с дълги топки. Съдията ни даде две дузпи. Мисля, че това е добре. Молих се на Господ да покажем добра игра през днешния ден и да изненадаме нашите почитатели. Те го заслужават. Димитър Илиев има нещо, което липсва на други. Щастлив съм, че мога да разгадавам на него в моя тим ".
В Търнава няма да играем отбранително и ще създадем всичко допустимо да победим.