Наставникът на Левски Георги Тодоров бе крайно разочарован след поражението

...

Георги Тодоров критичен: Какво можеш да предадеш на един мъртъв човек?

Наставникът на Левски Георги Тодоров бе извънредно отчаян след провалянето с 1:2 от Славия на " Герена ". " Сините " позволиха поврат, откакто водеха с 1:0 на почивката с гола на Станислав Иванов.

Още през първото полувреме се виждаше, че тимът е извънредно муден и правеше доста неточности. Само инцидентно можеше да победим. Позволихме на съперника да се възползва от празните пространства. Нямах избор в средата на терена. Второто полувреме беше злополука. Нямаме съответни смени. Виждах, че има футболисти, които не могат да устоят до 60-ата минута. Хората, които влязоха, трябваше да оказват помощ на тези, които бяха изморени. Не виждам никакви ходове. Ситуацията става все по-тежка с всеки мач. Сега излиза и Холмар. Няма и вътрешен халф. Това е ситуацията. Аз съзнавам доста добре какво е Левски. Първо би трябвало да си пресен, с цел да покажеш нещо. Ние не сме били свежи в нито един мач. Когато тимът е с наведени глави, няма по какъв начин да се промени нещо. Не мога да обвинявам футболистите. Главите им са на друго място. Какво можеш да предадеш на един мъртъв човек? Не имах вяра, че това нещо може да стане на Герена.
efbet Лига 29 кръг, събота 4 юли  Левски 1:2краен резулат  Славия