Наставникът на даде мнението си след загубата от с 0:1.

...

Тунчев: Левски не ни изненада с нищо, проспахме първото полувреме

Наставникът на даде мнението си след загубата от с 0:1. Бившият защитник съобщи, че " сините " не са изненадали тима му.

" Причината за загубата е може би в това, че проспахме първото полувреме, не бяхме съсредоточени. Не че Левски сътвори кой знае какъв брой положения, само че пък означи гол. Не мисля, че сме били любимци, на " Герена " Левски си е любимец. Говорихме след мача с, че сме постигнали нещо огромно, само че остава в предишното.
Второто полувреме играхме по-добре, само че за жал не успяхме да отбележим. Все отново не разполагам с кой знае какъв брой смени на аварийна пейка - уповавам се, че е добре. Не успяхме по най-хубавия метод да оползотворим преимуществото си. Знаехме по какъв начин ще ни пресира Левски, не ни изненадаха по никакъв метод ", сподели Тунчев след провалянето. efbet Лига 12 кръг, сряда 2 декември  Левски 1:0краен резулат  Локомотив (Пловдив)