Наставникът на Берое Александър Томаш остана крайно разочарован от домакинската

...

Треньорът на Берое разочарован, сподели защо Левски е разбил неговия отбор

Наставникът на Берое Александър Томаш остана извънредно отчаян от домакинската загуба с 0:4 от Левски.

“Отстъпихме още през първото полувреме, вкараха ни два гола. Левски изигра по-правилно мача. Днес ни надиграха по всички индикатори. При 1:0 получаваме гол от тъч. При 2:0 допуснахме обикновена неточност. Ние нямахме ден и нещата не се получаваха. Второто полувреме непременно искахме да се върнем в мача. Разделихме играта на нахлуване и отбрана. Нямаше надзор над топката. Не съм удовлетворен от отношението на част от играчите по време на дуела, там би трябвало да наблегнем. Разбира се, че няма да загатна техните имена. Чисто спортно-технически бяхме изцяло надиграни. Явно още не сме подготвени за нещо голямо”, съобщи треньорът на отбора от Стара Загора.