Наставникът на бе в минорно настроение след поражението с 1:2

...

Стамен Белчев: На практика ние си вкарахме двата гола

Наставникът на бе в минорно въодушевление след провалянето с 1:2 от на " Лаута ".

" През първото полувреме отстъпвахме и не успяхме да отговорим на експанзията на тима на Локомотив. Не успяхме да се ориентираме при пресата. През второто полувреме надиграхме съперника, само че не успяхме да се възползваме. Трябваше да се изнесем по-напред и да използваме фланговете. След втория гол беше доста мъчно. -скоро ние си вкарахме двата гола след наши нелепи неточности. Просто би трябвало да гледаме напред и да си създадем изводите. Имахме превъзходство през второто полувреме. Трябваше да бъдем по-агресивни и настоятелни, с цел да вкараме втори гол. Загубата е неприятна, само че би трябвало от на следващия ден да се настройваме за мача, който ни следва в четвъртък (Базел). Първата ни работа е да възстановим футболистите ". efbet Лига 7 кръг, неделя 27 септември  Локомотив (Пловдив) 2:1краен резулат  ЦСКА-София