НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Далтън Кнехт вкара 12 поредни през

...

Кнехт отбеляза 32 като номер 5 в ралитата на Тенеси, победи изпитващия затруднения Ванди със 75-62

НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Далтън Кнехт вкара 12 следващи през второто полувреме и приключи с 32 точки, събирайки петия в класирането Тенеси над противника в щата Вандербилт със 75-62 в събота вечерта.

Тенеси изоставаше с цели девет през първото полувреме и 35-30 на полувремето. Вандербилт, който нямаше победа в Югоизточната конференция, водеше с 43-39 при започване на второто полувреме.

След това прехвърлянето на квалифициран експерт от Северно Колорадо и двукратният ръководещ SEC състезател на седмицата пое. Knecht удари 3. Неговият противоположен скок в боята изведе Vols напред, с цел да остане на 44-43. Той кара за layup и приключи персоналното си тичане 12-5 с още 3, с цел да поведе Тенеси с 51-48 с 11:57 преди края.

Сантиаго Вескови добави 12 точки, до момента в който Тенеси (15-4, 5-1) завоюва четвъртата си поредна и 11-та в 12 мача. Закай Зайглер и Джордан Гейни имаха по 10 точки.

Вандербилт (5-14, 0-6) остава една от двете стратегии без победи в SEC с шестата си поредна загуба, с цел да стартира игра...