направи нова грешна стъпка в Югозападната . След равенството с

...

Балкан с нова грешна стъпка в Югозападната Трета лига

направи нова неверна стъпка в Югозападната. След равенството с Надежда (Доброславци) в предния кръг, през вчерашния ден отборът отстъпи с минималното 0:1 като посетител на.

Владимир Каптиев означи единственото попадение в края на първата част, което се оказа и с цената на трите точки. Гостите играха над половин час в понижен състав, откакто Павел Петков бе изпъден в 57-ата минута.
 Резултати от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига Резултати от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига
Костинброд продължава да впечатлява, като от началото на пролетния полусезон тимът се показва доста добре и позволи единствено едно проваляне - от Беласица (1:4).
Балкан към този момент изостава на 4 точки от върха, само че е и с мач по-малко.