Наполи допусна обрат и загуби дома от РазенБалшпорт Лайпциг с

...

Лайпциг наказа самонадеяния Наполи

Наполи позволи поврат и загуби дома от РазенБалшпорт Лайпциг с 1:3 в първа среща посред им от 1/16-финалите на Лига Европа. През първото полувреме двата отбора не съумяха да си вкарат гол, макар че домакините владееха повече топката и имаха повече състояние.

Всичко по-интересно се случи след почивката, като първо водачът в италианската Серия „ А” се зарадва на гол посредством алжиреца Адам Оунас (52), възползвал се от асистенция на хърватина Марко Рог, написа "Блиц ".

Голмайсторът Тимо Вернер (61) изравни за „ алените бикове” след пас на Кевин Кампъл. Вицешампионът на Германия стигна и до цялостен поврат с попадение на португалеца Брума (74) след пас на датския национал Юсуф Поулсен. До края на мача натискът на домакините не даде резултат, а в добавеното време Тимо Вернер (90+3) довърши италианския гранд и обезсмисли реванша.
Източник: fakti.bg