Нападателят на ЦСКА-София Кирил Десподов реализира едно от попаденията за

...

Героят Десподов: Не съм в добра форма, но ще поправя това

Нападателят на ЦСКА-София Кирил Десподов осъществя едно от попаденията за днешната домакинска победа с 2:0 над Септември и бе най-хубавият футболист в алените редици. Въпреки това младият футболист разгласи, че не е удовлетворен от формата си.

“Създадохме много положения, вкарахме един гол през първата част. Излязохме стимулирани през второто полувреме, вкарахме нов гол и пропуснахме най-малко още три. Отборът на Септември подходи много отбранително. Опитаха се да играят на контраофанзива. При гола ми, добре, че изчаках, тъй като щях да остана в засада. Поех топката, видях, че вратарят е към далечната греда и я бих в близкия ъгъл. Не се намирам в добра форма, само че ще поправя това и ще върна предходната си такава. Не е прелестно да играем пред празни трибуни, публиката доста ни липсва. Тя ни подвига. Ако през днешния ден имаше аудитория, резултатът нямаше да бъде единствено 2:0. Добре е, че разликата с Лудогорец е единствено една точка, само че не би трябвало да подвигаме главите. Има още два мача до края на полусезона, след това и още един с Лудогорец за Купата. Накрая ще забележим какво ще стане”, разяснява Десподов.
Източник: novini.bg