Нападателят на Черно море Дани Кики коментира успеха с 2:0

...

Дани Кики: Не е важно кой вкарва головете, а Черно море да върви напред

Нападателят на Черно море Дани Кики разяснява триумфа с 2:0 над Витоша (Бистрица), в който той съумя да се разпише един път. Според Кики тимът му е излязъл извънредно стимулиран да завоюва мача след почивката на първото полувреме.  Витоша (Бистрица) - Черно море @@@
" Мачът не беше толкоз елементарен. Проспахме цялото първо полувреме, не успяхме да задържим топката. Направихме положително второ полувреме и успяхме да победим. Играхме много меко и не отговорихме на експанзията на Витоша. Хубавото е, че на почивката си казахме, че би трябвало да вкараме гол. Не е значимо кой вкарва головете, а Черно море да върви напред. Изграждаме нов тим. Имахме още благоприятни условия за голове от положителни контраатаки. Трябва да си починем, че ни чака дълго пътешестване. Предстоят ни тежки гостувания. Добре е, че се отсрочи мачът с Левски за Купата. С по-силните тимове сме по-мотивирани ".

efbet Лига 13 кръг, петък 18 октомври  Витоша (Бистрица) 0:2краен резулат  Черно море