На два изумителни гола станаха свидетели зрителите по трибуните на

...

Два изумителни гола за 90 секунди

На два изумителни гола станаха очевидци феновете по трибуните на професионален футболен мач във втора дивизия на Япония.

Двубоят сред Монтедио Ямагата и Ехиме приключи при резултат 3:0 за домакините, а два от головете паднаха в границите на 90 секунди. Изумителното в тази ситуация е, че и двете попадения станаха с удари от центъра на терена, а вратарят неразчетено стоеше надалеч пред наказателното си поле.

Шеметните 90 секунди се случиха 15 минути след началото на второто полувреме при резултат 1:0 за Монтедио. Гостите изгубиха топката, а Накамура видя, че стражът е доста напред и незабавно го трансферира с прекрасен удар. Само секунди след подновяването на играта вратарят на Ехиме още веднъж стоеше съвсем до центъра на терена, съотборниците му изгубиха топката, а Сакамото с удар по земя преодоля тичащият наопаки Окамото.
Източник: fakti.bg