МОНТГОМЪРИ, Алабама (AP) — Аринтен Пейдж отбеляза 12 точки, а

...

Пейдж отбеляза 12, Брони Джеймс отбеляза 2 3 при победата на USC със 79-59 над Алабама Стейт

МОНТГОМЪРИ, Алабама (AP) — Аринтен Пейдж означи 12 точки, а Брони Джеймс даде искра през второто полувреме с две бързи 3 -pointers при успеха на USC със 79-59 над Алабама Стейт във вторник вечерта.

Няколко дни преди пет месеца откакто претърпя сърдечен арест, Джеймс имаше мощно второ полувреме, с цел да помогне на Троянците (6-5) да щракнат серия от три загуби. Синът на суперзвездата на НБА ЛеБрон Джеймс означи двойка тройки за по-малко от две минути, откакто Алабама Стейт (4-6) понижи разликата от 26 точки до 14.

Исая Колиър и Кобе Джонсън вкараха по 11 точки за USC. Джонсън също имаше осем битки, а Колиър имаше шест асистенции.

Ти Джей Мадлок поведе Алабама Стейт със 17 точки, а Айзея Рейндж имаше 13.

Това беше третият мач в колежа за първокурсника Джеймс, който направи 2 от 5 тройки и имаше три битки.