Монтана завърши наравно 2:2 с румънския Конкордия (Жилава) в първата

...

Монтана завърши наравно с румънци

Монтана приключи наедно 2:2 с румънския Конкордия (Жилава) в първата си контролна среща на лагера в Алания. Монтанци играха по-добре до почивката и откриха резултата още в 7-ата минута. Тогава Сергей Георгиев засече с глава центриране отдясно на Николай Минков. Съперникът им възвърне равенството в 26-ата минута, само че 9 по-късно монтанци още веднъж поведоха. Иван Михов изпрати топката в наказателното поле, където Владимир Айтов вкара с глава за 2:1.

През второто полувреме и в двата тима бяха направени доста смени, като за Монтана не игра само Николай Цветков-Демона, който е болен. Конкордия съумя да изравни в 56-ата минута от дузпа отсъдена за нарушаване на Васил Симеонов. Следващата инспекция е на 1 февруари против третия отбор на Краснодар (Русия).

Монтана: Марин Орлинов, Алекс Георгиев, Иван Михов-кап., Преслав Петров, Владимир Айтов, Стефан Каменов, Сергей Георгиев, Йордан Йорданов, Росен Кръстев, Борислав Балджийски, Николай Минков (Васил Симеонов, Валери Христов, Костадин Гаджалов, Димитър Илиев, Борислав Дамянов, Тони Тасев, Кристиян Апостолов, Румен Георгиев, Атанас Илиев).