Монтана завърши годината във Втора лига с успех с 3:1

...

Монтана завърши годината във Втора лига с победа

Монтана приключи годината във Втора лига с триумф с 3:1 над Кариана (Ерден). Срещата бе от 18-ия кръг на втория ешелон. Всички попадения в срещата паднаха през втората част, която предложи на почитателите много положения и страсти пред двете порти. След нулево тъждество на почивката Монтана удари гостите в 49-ата минута с гол на Николай Цветков. В 61-ата минута Атанас Илиев удвои, а в последната минута на постоянното време Тони Тасев направи резултата типичен. Във втората минута на добавеното време Георги Георгиев означи почетното попадение за Кариана.

Днешният триумф изкачи Монтана в Топ 3, като пред отбора е водачът Септември (София) и вторият ЦСКА 1948. Кариана е на девета позиция, само че може да се свлече с едно място при триумф на Пирин (Благоевград).

Втора лига 18 кръг, неделя 8 декември  Монтана 3:1краен резулат  Кариана (Ерден)