Монтана победи с 4:2 Хебър Пазарджик в последната си контрола

...

Монтана победи Хебър в контрола с шест гола

Монтана победи с 4:2 Хебър Пазарджик в последната си контрола от лагера в Банско. Тимът от Северозапада, който се готви за бараж за влизане в efbet Лига, се оказа рано-рано в ролята на догонващ в резултата.

Хебър откри още в петата минута, откакто Преслав Петров си вкара автгогол, а секунди по-късно Тодор Чаворски осъществя второ попадение за отбора от Пазарджик. Монтана бързо редуцира пасива си, откакто в 17-ата минута Сергей Георгиев понижи за 1:2, само че съумя да изравни чак в 56-ата минута, когато Димитър Илиев се разписа за 2:2.

В 69-ата минута Николай Минков направи обрата цялостен, а крайното 4:2 оформи Николай Цветков от дузпа в 78-мата минута. До момента Монтана има 3 победи и 1 загуба в контролите. Последната инспекция на отбора преди баража против 12-ия в Първа лига ще бъде на 10 юли против Пирин Благоевград в Требич.