Монтана нямаше никакви проблеми със Славия в първия полуфинал от

...

Монтана не срещна съпротива от Славия в първия полуфинал за Купата на България

Монтана нямаше никакви проблеми със Славия в първия полуфинал от шампионата за Купата на България по баскетбол за дами и завоюва като посетител със 72:51. Монтанчанки чакат без особени терзания реванша на 11-и февруари. Другият финалист ще бъде избран в конфликт сред тимовете от Стара Загора- Локомотив и Берое, които ще създадат две срещи на 10-и и 11-и февруари.
 Славия - Монтана @@@
В мача в София тимът на Славия оказваше опозиция само в първата част, в която поведе с 8:6 и по-късно изравни за 12:12 и 14:14 и също съкрати до 16:17. В последните минута и 39 секунди на първата част домакините вкараха 2 против 7 точки за Монтана и гостенките дръпнаха с 18:24. До края на мача отборът на Стефан Михайлов единствено усилваше преднината си.  Славия - Монтана @@@

Първи мач от полуфиналите в шампионата за купата на България по баскетбол за дами:

Славия - Монтана 2003 - 51:72 (18:24, 8:13, 10:14, 51:72)