Момичетата до 15 години на Марица (Пловдив) ще домакинстват на

...

Марица U15 домакин на квалификационен турнир за класиране на финалите

Момичетата до 15 години на Марица (Пловдив) ще домакинстват на квалификационен шампионат за класиране на финалите в Държавното състезание до 15 години. Турнирът ще се организира през уикенда 24-25 октомври в зала Волейбол на Спортно учебно заведение Васил Левски и ще бъде без аудитория.

Първоначално в шампионата трябваше да вземат участие четири отбора, само че Миньор (Перник) се отхвърли от присъединяване. Марица ще се бори с още два тима за класиране – Бдин – Вида (Видин) и Раковски (Димитровград). Победителят от шампионата се класира за финалите, а вторият и третият ще вземат участие в спомагателни квалификации за класиране на финалите.

В събота Бдин играе против Раковски, от 17:00 б.в.

Мачовете на девойките на Миглена Стрезова ще бъдат в неделя. От 10:00 б.в. Марица играе против Бдин, а от 15:00 б.в. против Раковски.

Мачовете на Марица ще бъдат пред закрити врата, само че ще можеш да ги гледаш онлайн в формалния на клуба.