Момчетата на БУБА Баскетбол отстъпиха драматично на Раднички Крагуевац със

...

БУБА Баскетбол започна със загуба участието си на турнира София Къп

Момчетата на БУБА Баскетбол отстъпиха трагично на Раднички Крагуевац със 79:82 в първия си мач от шампионата " София Къп ". Надпреварата беше публично открита като Малина Едрева от Столичния общински съвет, която хвърли противоречивата топка на дуела на домакините.

БУБА стартира по-концентрирано, само че до края на полувремето играчите на сръбския отбор се съвзеха и завоюваха втората четвърт с 30:18. Последваха още два разменени интервала, с цел да се стигне до триумфа на Раднички с 3 точки разлика.

Лазар Петров и Христо Вичев бяха най-резултатни за софиянци с по 15 точки, а по 11 вкараха Кирил Димитров и Йоан Христев.

В другия мач от първия ден северномакедонският Водно Сънс Партизан победи Арис (Гърция) с 97:70.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Днес БУБА Баскетбол излиза против Арис в 12.00 часа.