Мохамед Салах не можа да скрие разочарованието си, след като

...

Мо Салах се ядосва от решението на Юрген Клоп, докато той е резервен преди завръщането на Ливърпул

Мохамед Салах не можа да скрие разочарованието си, откакто беше сменен, макар че Ливърпул се нуждаеше от гол против Шефилд Юнайтед.

31-годишният Салах беше закачен тъкмо след автогол на Конър Брадли, който направи 1-1 две минути преди приключването тутакси, като Дарвин Нунес даде ранна преднина на Ливърпул през първото полувреме в четвъртък. С невярваща аудитория на Анфийлд, египетският нападател изглеждаше трагичен, до момента в който тичаше, откакто номерът му беше нараснал, а съотборникът му Харви Елиът влезе да го замести.

Босът на алените Юрген Клоп протегна ръка за Салах, който даже не погледна мениджъра си, само че се подчини.

„ Мо Салах влезе в техническата зона и се ръкува с мениджъра – той не беше удовлетворен “, изясни някогашният нападател на Висшата лига Дион Дъблин по BBC Radio 5 Live.

Райън Грейвънбърч също беше сменен на мястото на Анди Робъртсън, като Ливърпул се нуждаеше от гол, с цел да се върне на върха в таблицата на Висшата лига след комфортната победа на Арсен...