Много интересен факт показва статистиката на Лионел Меси от началото

...

Головете на Меси през този сезон са само от дузпи

Много забавен факт демонстрира статистиката на Лионел Меси от началото на сезон 2020/21. До момента аржентинецът е вкарал четири гола с екипите на Барселона и Аржентина.

За каталунците той зарадва почитателите си против Виляреал, Ференцварош и Ювентус, а за „ гаучосите “ вкара против Еквадор. Любопитното е, че и четирите гола на Меси са маркирани от дузпа.

На 27 септември при триумфа с 4:0 над Виляреал той се разписа от бялата точка за 3:0 в 35-ата минута. На 9 октомври осъществя от 11-метров углавен удар единственото попадение за успеха на Аржентина над Еквадор.

11 дни по-късно Меси откри резултата в 27-ата минута с тъкмо изпълнена дузпа при триумфа над Ференцварош с 5:1 в Шампионската лига. Аржентинецът също заби гол от углавен удар при триумфа с 2:0 като посетител на Ювентус.
Източник: fakti.bg