Много грозни сцени се разиграха на мач в Германия. По

...

Масов бой с ранени между фенове и полиция на мач в Германия

Много грозни подиуми се разиграха на мач в Германия. По време на срещата сред Санкт Паули и Хановер от 13-ия кръг на Втора Бундеслига почитателите на гостите направиха същинско меле в бранша на стадиона, в който бяха настанени.

Точно 10 минути преди края на постоянното време последователите на Хановер влязоха в съществено спречкване с полицията, като към органите на реда летяха всевъзможни предмети. Стигна се даже до сбивания и съществени пострадвания на някои от почитателите.

Това принуди мачът да бъде спрян за малко, а двата тима бяха изведени от терена. Няколко минути по-късно нещата по трибуните се поуспокоиха и срещата продължи без нови проблеми, която в последна сметка приключи без голове при резултат 0:0.

Вижте неприятните подиуми в прикаченото видео.