Младият турски футболист Арда Гюлер направи официален дебют за Реал

...

Реал Мадрид се справи с четвъртодивзионен тим за Купата, Арда Гюлер дебютира за белите

Младият турски футболист Арда Гюлер направи формален дебют за Реал Мадрид при успеха на четвъртодивизионния Арандина с 3:1 като посетител в мач от 1/16-финалите на Купата на Испания. 18-годишният Гюлер стартира дуела като титуляр и се отличи с положителни изяви.

Скромният отбор на Арандина съумя да удържи противника през първото полувреме, само че 10 минути след почивката Хоселу даде преднина на Реал от дузпа, а незабавно по-късно Брахим Диас вкара втори гол за гостите. В 91-та минута Родриго подпечата триумфа на мадридчани, а две минути по-късно домакините въпреки всичко стигнаха до почетно попадение след автогол на Начо Фернандес.

По този метод Реал Мадрид се причисли към Атлетико Мадрид, Хетафе, Жирона, Райо Валекано и Алавес, които през вчерашния ден също си осигуриха място в осминафиналите на шампионата. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg