Младежкият национален отбор на България победи Полша с 3:0 в

...

Младите "лъвове" с класика срещу Полша, Станислав Иванов над всички

Младежкият народен тим на България победи Полша с 3:0 в петия си мач от квалификациите за Евро 2021.

Над всички за " лъвчетата " бе Станислав Иванов от " Левски ", който първо асистира на Тонислав Йорданов за 1:0 две минути преди почивката, а по-късно вкара два гола в 51' и 61', оформяйки класическия триумф.

С трите точки България към този момент има 8 в актива си и заема третото място в група 5. Пред срещата на ст. " Славия " водач бе Полша с 10 точки, само че в този момент отпред е Русия с една повече.

Следващият мач на тима, воден от Александър Димитров, е чак на 31 март, когато посрещаме Естония.

България: 1. Наумов, 19. Турицов, 2. А. Христов, 15. П. Христов, 4. Лясков, 16. Найденов, 6. Антов, 21. Котев, 9. Йорданов, 7. Кръстев, 10. Иванов

Полша: 1. Грабара, 3. Пестка, 4. Собочински, 5. Валукиевич, 6. Амбросиевич, 7. Йожвяк, 10. Кимала, 14. Листовски, 15. Гуми, 17. Богуш, 19. Фила
Източник: btvnovinite.bg