Минути преди началото на евроквалификацията между Франция и Албания от

...

Мачът между Франция и Албания започна доста конфузно

Минути преди началото на евроквалификацията сред Франция и Албания от група " H " домакините позволиха огромен гаф. Играчите на Албания се бяха подредили подготвени да изпълнят химна си, камерата беше ориентирана към тях и в този миг на " Стад дьо Франс " зазвуча химнът на Андора.

Началото на мача се забави, тъй като дикторът на стадиона искаше да сервира своите извинения за получилото се неразбирателство, само че единствено направи обстановката още по-нелепа, извинявайки се на националния отбор на Армения.

France played Andorra's national anthem instead of Albania's pic.twitter.com/YWyzGeDQk1
— Troll Football (@TrollFootball) September 7, 2019
След края на първото полувреме Франция води с 2:0 с голове на Кингсли Коман и Оливие Жиру, а Антоан Гризман изпусна дузпа.