Министърът на младежта и спорта Красен Кралев изгледа мач от

...

Министър Кралев изгледа мач от държавното първенство по футзал

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев изгледа мач от държавното състезание по футзал сред тимовете на Черно море и Мания, игран в реновираната зала " Владислав " във Варна. Той бе в компанията на националния селекционер Емил Минчев и шефът на дирекция спорт в община Варна Кристиян Димитров.

Срещата приключи 2:2, като двата отбора си разделиха по едно полувреме. Деян Георгиев откри резултата в интерес на Черно море в 7-ата минута, а в 18-ата Павлин Кузов от дузпа направи 2:0.

През втората част играещият управител на Мания Пламен Стойков понижи в 33-ата минута, а в 37-ата още веднъж той бе прецизен за 2:2. В мача имаше и четири греди.

Голяма част от футболистите на Черно море са в листата на националния селекционер за идните квалификации за Световно състезание, на която хазаин е морската столица. Ние сме в една група с отборите на Холандия, Черно гора и Естония. Първата среща е против отбора на Черна гора на 29 януари в зала " Конгресна " на Двореца на културата и спорта.

Емил Минчев събира " лъвовете " на лагер в Националната спортна база " Спортпалас " на 24 януари, написа " Гонг ".

Красен Кралев: При благосклонност от Левски, няма да има трагична обстановка

" България ще има 4 стадиона с потенциал 40 000 за Мондиал 2030 "