МИНЕАПОЛИС (AP) — Минесота Тимбъруулвс бяха изненадващият хит в плейофите

...

Вълците водят 2-0 на Нъгетс в дивата нощ в Target Center. Никс, напред с 2-0, бой за Пейсърс

МИНЕАПОЛИС (AP) — Минесота Тимбъруулвс бяха изненадващият шлагер в плейофите на НБА, спечелвайки първите си шест мача зад преобладаваща отбрана, осъществявания на суперзвездата Антъни Едуардс и забележителна дълбочина за поддържане на безсърдечен метод.

Те свършиха сложната част, като взеха първите два мача от своите полуфинални серии в Западната конференция в Денвър от защитаващия първенеца Нъгетс по вълнуващ метод. Сега те могат да излязат на корта пред личната си аудитория. Мач 3 е в петък вечер, късен сигнал, който единствено ще ускори атмосферата в лишената от триумф сцена.

„ Феновете бяха страхотни през цялата година “, сподели Карл-Антъни Таунс след тренировката в четвъртък. „ Казвал съм го и преди: Те карат това място да скача, като че ли Принс се е завърнал. “

След като приключиха успеха си с Финикс в първия кръг с две победи на пътя, Timberwolves не са играли в Target Center от 23 април, период от 17 дни сред домакинските мачове. Екипът си партнира с 11 бара в центъра, с цел да органи...