МИЛУОКИ (AP) — Дамян Лилард имаше 30 точки и 12

...

Лилард блести, Адетокумбо се завръща, за да помогне на Бъкс да устои на Нетс, 115-108

МИЛУОКИ (AP) — Дамян Лилард имаше 30 точки и 12 асистенции и направи две късни откраднати топки, до момента в който Милуоки Бъкс се възползва от завръщането на Янис Адетокумбо, с цел да победи Бруклин Нетс със 115-108 в четвъртък вечер.

Антетокумбо имаше 21 точки, девет битки и пет асистенции, откакто пропусна два мача заради проблем с лявото подколенно сухожилие. Бъкс дадоха отмора на Крис Мидълтън една нощ, откакто той игра 33 минути при загубата от Бостън със 122-119, до момента в който не престават да се оправят с натоварването му при възобновяване му от навехнат ляв гален.

Микал Бриджис вкара 24 точки, Ник Клакстън имаше 22, а Кам Томас 21 за Нетс, които направиха огромно завръщане през второто полувреме, само че въпреки всичко изгубиха петата си поредна загуба.

След закъснение с 20 точки в края на втората четвърт и 18 при започване на третата, Нетс излязоха напред, като надделяха Бъкс с 21-6 през първите 5 1/2 минути на последния интервал.

Кам Джонсън вкара тройка 6:58 минути преди края, з...