МИЛУОКИ (AP) — Боби Портис и Янис Адетокумбо комбинираха, за

...

Портис, Адетокумбо предизвикаха 25-0 удар при поражението на Бъкс със 135-102 срещу Селтикс

МИЛУОКИ (AP) — Боби Портис и Янис Адетокумбо комбинираха, с цел да вкарат 20 следващи точки по време на 25-0 удар в средата на първото полувреме и Милуоки Бъкс реализираха победа със 135-102 над водещия в НБА Бостън Селтикс в четвъртък вечер.

Портис вкара 28, Адетокумбо добави 24 и двамата играчи направиха по 12 битки, с цел да оказват помощ на Бъкс да завоюват единствено за повторно в шест мача. Деймиън Лилард записа 21 точки, до момента в който се завръщаше в състава на Милуоки, откакто пропусна домакинската загуба на Бъкс със 132-116 от Юта Джаз в понеделник по персонални аргументи.

Бъкс водеха с цели 43 точки в мача на Джру Холидей завръщане в Милуоки и преднината им от 75-38 на почивката беше четвъртото им най-голямо преимущество на полувремето в историята на франчайза. Бъкс не бяха играли мач от понеделник, до момента в който Селтикс се върнаха в игра една вечер, откакто победиха Минесота Тимбъруулвс със 127-120 в продълженията.

Бостън позволи най-високия брой точки за сезона и даде отмора на всички тит...