Милан записа първа победа в международния приятелски футболен турнир Интернешънъл

...

"Милан" разгроми "Байерн" с 4:0 в Китай

" Милан " записа първа победа в интернационалния другарски футболен шампионат " Интернешънъл Чемпиънс къп ", разгромявайки с 4:0 " Байерн " (Мюнхен).

Два гола за " росонерите " осъществя 19-годишният младеж Патрик Кутроне, а другите два бяха дело на новите попълнения Франк Кеси и Хакан Чалханоглу.

Кеси даде задатък на " Милан " в 14-ата минута след подаване на различен от новите в отбора - Рикардо Родригес. Швейцарецът даде втората си асистенция в мача в 25-ата минута, когато и Кутроне записа името си измежду голмайсторите.

Малко преди почивката Кутроне повиши на 3:0, а крайното 4:0 бе завършено от Чалханоглу в 85-ата минута на срещата.

С триумфа " Милан " събра 3 точки в подреждането, откакто в първия си дуел отстъпи с 1:3 от " Борусия " (Дортмунд).

За " Байерн " загубата е втора в два мача, откакто преди дни играчите на Карло Анчелоти отстъпиха и пред " Арсенал " след дузпи.
Източник: dnevnik.bg