Милан изпусна победата над Лече в мач от осмия кръг

...

Милан не успя да победи и при новия си треньор

Милан изпусна успеха над Лече в мач от осмия кръг на Серия " А ", приключил при резултат 2:2. Секунди не доближиха на " росонерите " да зарадват почитателите си с триумф при дебюта на новия треньор Стефано Пиоли, който бе рожденик в неделния ден.

Хакан Чалханоглу откри резултата за Милан в дуела на " Джузепе Меаца ", в 62-ата Кума Бабакар изравни. Той означи при добавка след неопределено изпълнена дузпа, която беше избавена от Донарума. Наказателният удар беше отсъден за игра с ръка на Конти в наказателното поле на Милан.

В 81-ата минута " росонерите " още веднъж поведоха. Полският национал Кшищоф Пьонтек вкара след асистенция на Чалханоглу - 2:1. Домакините предвкусваха по този начин жадуваната победа, когато секунди преди края бяха попарени. Точен за 2:2 беше Марко Калдерони - в 92-ата минута.
Източник: fakti.bg