Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо сподели, че загубата с 1:3

...

Жозе Моуриньо: В този мач получих важна информация

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо показа, че загубата с 1:3 от Байерн (Мюнхен) му е дала скъпа информация. Двубоят бе без значение, заради което португалецът бе дал отмора на част от звездите си.

" Това бе добър мач за мен. Не желая да споделям, че съм си направил заключения, тъй като това е прекомерно мощна дума, само че мога да кажа, че получих значима информация. Ще ви дам съответен образец, с цел да ме разберете. Днес научих доста за Хуан Фойт. Той не бе изиграл и една минута откогато аз съм тук, тъй че през днешния ден научих доста за него в тези 90 минути. Не съм си правил заключения за него, само че получих значима информация.

Дори щях да съм по-доволен, в случай че Сон бе вкарал в края с цел да загубим с 2:3. Резултатът не бе значим, само че мачът бе значим по други аргументи. Не искахме да запишем неприятен резултат, който да хвърли сянка върху тима, само че аз научих много за доста от момчетата ", съобщи Специалния.
 Байерн (Мюнхен) победи Тотнъм с 3:1 в Шампионската лига
Байерн приключи груповата фаза с съвършен точков актив, баварците още веднъж вкараха много голове на Тотнъм

Германският исполин победи селекцията на Жозе Моуриньо с 3:1