Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп имаше доста забележки към своите

...

Клоп: Мачът не ми хареса, но резултатът е добър

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп имаше много забележки към своите играчи, даже и след успеха с 4:1 над Генк в Шампионската лига. Наставникът съобщи, че мачът в Белгия не му е харесал, само че пък е удовлетворен от постигнатия резултат.

“В някои връзки бяхме брилянтни. Действахме умерено и задавахме доста въпроси на противника с гъвкавите обединения. Но мъчно печелехме топката. В един миг, не знам за какво, започнахме да губим самообладание. Всички контраатаки на противника започваха откакто загубим елементарно топката. Така изглеждаше втората част на първото полувреме. През втората част вкарахме брилянтни голове. Можехме да спечелим и по-убедително. В последна сметка си свършихме работата. Не доминирахме толкоз, колкото ми се искаше, само че въпреки всичко бяхме по-добрият тим. Всичко е наред. Мачът не ми хареса изключително, само че резултатът е добър”, съобщи Клоп.
Шампионска Лига 3 кръг, сряда 23 октомври  Генк 1:4краен резулат  Ливърпул