Мениджърът на Астън Вила - Унай Емери нямаше как да

...

Емери призна: Не заслужавахме да играем финал в Лигата на конференциите

Мениджърът на Астън Вила - Унай Емери нямаше по какъв начин да не бъде отчаян, откакто отборът му позволи нова загуба от Олимпиакос, този път с 0:2, и по този начин отпадна в полуфиналите от Лигата на конференциите с общ резултат 2:6.
 Олимпиакос - Астън Вила 2:0 в полуфинален мач от Лигата на конференциите
Олимпиакос довърши започнатото против Астън Вила и сбъдна фантазията на цяла Гърция

Отборът ще играе край в Лигата на конференциите, а той ще се организира в Атина

Въпреки това, той е удовлетворен от опита, който отборът му е натрупал с присъединяване си в Европа: " Класирахме се за европейското съревнование в края на предишния сезон и тази година ни хареса, само че е доста мъчно да спечелим и ние сме в развой на развиване.

Олимпиакос заслужаваше да бъде на финала. Загубихме в първите 90 минути вкъщи и не бяхме задоволително конкурентни. Отборът стартира добре първото полувреме, контролираше играта, само че футболистите не бяха точни. Но би трябвало да кажем и " благодаря " на почитателите, тъй като те бяха тук и пробвайки да ни върнат. Това е опит за нас след дълго неявяване от европейски шампионати и ще се състезаваме още веднъж в Европа през идната година ", сподели Емери на конференцията след мача в Пирея.