МЕМФИС, Тенеси (AP) — Трей Джемисън имаше 17 точки и

...

Трей Джемисън, Маозиня Перейра отбелязаха по 17, когато Гризлис победиха Пистънс със 108-90

МЕМФИС, Тенеси (AP) — Трей Джемисън имаше 17 точки и 13 битки, Маозиня Перейра също означи 17 точки, като Мемфис Гризлис построиха преднина през първото полувреме и стигна до победа със 108-90 над Детройт Пистънс в петък вечер.

Скоти Пипън-младши означи 16, до момента в който Г.Г. Джаксън и Ламар Стивънс прибавиха по 15 точки. Седем от осемте Гризли, които играха, доближиха двуцифрени числа, до момента в който Мемфис записа първата си серия от три победи от края на януари.

Джейдън Айви поведе Пистънс с 31 точки, а Джалън Дюрен приключи със 17 точки и 10 битки за своя 42-ри дабъл-дабъл за сезона. Джейлън Ноуел добави 12 точки, когато Детройт загуби третата си поредна и 11-та от последните си 12.

Малачи Флин, който имаше 50 точки отвън пейката против Атланта по-рано тази седмица, беше стеснен до три точки за Пистънс. Флин пропусна всичките си 12 удара в мача.

След като Айви накара Пистънс да стартират бързо с 15 точки през първата четвърт, Мемфис усили преднината си до двуцифрен...