МЕМФИС, Тенеси (AP) — Чет Холмгрен имаше 22 точки и

...

Тъндър победи Гризлис със 118-112, изравнява се с Денвър на върха в класирането на Западната конференция

МЕМФИС, Тенеси (AP) — Чет Холмгрен имаше 22 точки и 11 битки, Джейлън Уилямс добави 23 точки и шест асистенции и Оклахома Сити се оправи с Мемфис Гризлис със 118-112 в събота вечерта, с цел да получи дял от първото място в Западната конференция.

Шай Гилгеус-Александър добави 20 точки, а Джош Гиди приключи с 13. Петата победа на Оклахома Сити в шест мача измъкна Тъндър даже и бездействащ Денвър на върха на Запада с 47-20.

Дезмънд Бейн, който играе в първия си мач от 12 януари насам заради травма, поведе Гризлис с 22 точки и седем асистенции. Джейрън Джаксън-младши и Джи Джи Джаксън приключиха с по 19 точки за Мемфис, който загуби втората си поредна и четвърта в пет мача.

След оспорван мач първоначално, Тъндър съумяха да основат малко от буфер в третия, увеличавайки преднината до 14 точки, до момента в който пукотевица 53% в този миг за мача. Те направиха серия 19-5 в последните минути на фрейма.

Мемфис се бори с едно владеене на топката при започване на четвъртата игра, само че о...