Между 7 и 9 юни се проведе и третия турнир

Между 7 и 9 юни се проведе и третия турнир ...

Изненадите в Squash League 4You продължиха и в третия турнир.

Между 7 и 9 юни се проведе и третия турнир от Squash League 4You, като отново състезатели от цялата страна премериха сили в Orange Fitness & Squash в столицата. Най-актуалната новина е, че организаторите взеха решение да има 5, е на както бе планирано отначало 4 турнира през календарната 2019 година.

Участниците, включили се в третия кръг на лигата, демонстрираха красив скуош и предложиха множество равностойни и оспорвани мачове. Състезанието става все по-интересно, а челната тройка в трите турнира досега, винаги е различна и в трите категории.

За трети път Георги Янев спечели при мъже Advanced, надигравйки във финалния двубой Йордан Димитров с 2-0 гейма. Бронзовото отличие остана за Георги Нушев, победил Васил Кърпачев с 2-0.

В категория Amateur при мъжете Ганимир Ганев, който бе финалист от втория кръг, загуби на крачка от полуфиналите, като има нов шампион, както и състезатели, достигнали Топ 3 за първи път. Ивайло Бораджиев изпусна бронза за трети път, отстъпвайки с 1-2 на Мирослав Димитров, а Николай Хубанов спечели финала след 2-0 срещу Вихрен Манев.

Лора Браниславов спечели при дамите след победа с 2-0 срещу Ваня Станева във финала, а трета завърши Цветлена Димитрова.

Четвърти кръг от Squash League 4You ще се проведе от 11 до 13 октомври.