Мечтан дебют направи испанският атакуващ халф халф Алехандро Посуело за

...

Испанец се развихри в дебюта си в МЛС

Мечтан дебют направи испанският атакуващ халф халф Алехандро Посуело за Торонто ФК в Мейджър Лийг Сокър на Съединени американски щати. 27-годишният Посуело осъществя две от попаденията при успеха на канадците с 4:0 вкъщи против Ню Йорк Сити.

Посуело първо бе прецизен за 2:0 от дузпа с осъществяване “Паненка” в 58-ата минута, а в 78-ата минута с виртуозен удар трансферира противниковия вратар, правейки резултата 3:0. Другите два гола за Торонто бяха дело на Джоузи Алтидор (29) и Джей Чапман (83).

Was there any doubt? Pozuelo is your @BudweiserCanada Man Of The Match#TFCLive | #TORvNYC pic.twitter.com/PmnYESPVTZ
— Toronto FC (@torontofc) March 30, 2019 Торонто към този момент има 3 победи от 3 мача и е водач в Източната конференция на МЛС, а Ню Йорк Сити към момента чака първата си победа, като дотук е с 3 равенства и едно проваляне и е девети в подреждането на Изток.

Посуело е младеж на Бетис, а в кариерата си е играл още за Суонзи, Райо Валекано и Генк.