Майнц и Борусия Мьонхенгладбах завършиха при резултат 1:1 в среща

...

Кръгът в Бундеслигата стартира с интригуващ мач, завършил наравно

Майнц и Борусия Мьонхенгладбах приключиха при резултат 1:1 в среща от 11-ия кръг на немската Бундеслига. Срещата предложи високо движение и доста голови положения, като и двата тима могат да съжаляват, че не си потеглиха с трите точки. Гостите ще запомнят срещата и с двете насилствени смени, които направиха през първото полувреме. В рамките на две минути играта напуснаха поради контузия швейцарските национали Брийл Емболо и Нико Елведи.

Флориан Нойхаус откри за Гладбах в 38-ата минута след недобра интервенция на стража на домакините Роберт Центнер.

Четвърт час преди края Силван Видмер със страховит изстрел с левия крайник откри горния десен ъгъл на вратата на Ян Зомер и по този начин донесе точката за своя отбор.

Източник: fakti.bg