Масов бой между футболисти доведе до 9 червени картона и

...

Масов пердах сред футболисти докара до 9 червени картона и преустановяване на мач в Бразилия. Екшънът стана по време на дуела сред Баия и Витория, когато Винисиус от гостите вкара дузпа в 50-ата минута за 0:1.
Голмайсторът отпразнува попадението с цинични жестове на аутлинията, поради което вратарят на домакините потегли да му желае пояснение.

Последва меле с замяна на удари, което продължи повече от 5 минути. Реферът в началото изгони общо 8 футболисти - трима от
За да гледате видеото, би трябвало да активирате Javascript.
домакините и петима от отбора на Витория, като двама от тях не бяха на терена, а на аварийна пейка.

Мачът продължи, само че пристрастеностите разумно не бяха утихнали. В 78-ата минута двама от играчите на Баия награбиха съдията поради едно противоречиво присъждане и също получиха червени картони, след което дуелът бе преустановен при 0:1.