Марица (Пловдив) започва същинската борба за пета поредна титла в

...

Марица започва същинската защита на титлата с мачове срещу Перун

Марица (Пловдив) стартира същинската битка за пета поредна купа в НВЛ. Маричанки ще бъдат домакини и на двата дуела против Перун (Варна) в четвъртфиналните плейофи в шампионата.

Срещите ще се проведат на 13 март (сряда), от 18:00 часа, в зала Колодрума и 24 часа по-късно на 14 март (четвъртък), от 18:00, още веднъж в Колодрума.

Миналата събота шампионките победиха Казанлък Волей (Казанлък) с 3:0 (25:7, 25:14, 25:13) в последна среща от постоянния сезон в НВЛ.

Женският волейболен първенец на България приключи постоянния сезон като водач с цялостен актив от 42 точки, 42 извоювани гейма и единствено с един изгубен гейм. Перун завърши постоянния сезон беше победа и със единствено един извоюван гейм.
 Марица взе гейм на Алианц и изпревари Безие в Шампионската лига

Българките изгубиха последния мач от най-престижния европейски волейболен турнир