Марибор излъга Апоел Беер Шева с 1:0 в среща реванш

...

"Апоел" Беер Шева ще играе там, където и "Лудогорец"

" Марибор " излъга " Апоел " Беер Шева с 1:0 в среща реванш от плейофната фаза на Шампионска лига. Така след загубата с 1:2 в Израел и общ резултат 2:2 словенският първенец ще бъде част от елита на Стария континент с помощта на гол на непознат терен.

Тази вечер, на стадион " Людски врът ", победното попадение означи Митя Вилер в 15-ата минута. Левият бек засече топката след центриране отдясно и рикошет в бранител на гостите.

От своя страна " Апоел " за следващ път бе слаб надалеч от вкъщи. Възпитаниците на Барак Бахар не стигнаха до чисто голово състояние.

По този метод тимът, който отстрани " Лудогорец " в същите тези квалификации, през есента ще бъде там, където и българският първенец - в групите на Лига Европа.