Марек спечели последната си контролна среща преди подновяване първенството на

...

Марек замърши контролите с победа

Марек завоюва последната си контролна среща преди възобновяване шампионата на Югозападната Трета лига, надделявайки с 1:0 като посетител на втородивизионния Хебър. Двубоят се игра на стадиона в Пазарджик, като домакините излязоха с огромна част от аварийните си футболисти, защото титулярите играха в мача от Втора лига през вчерашния ден с Пирин в Благоевград.

През първото полувреме Марек тества титулярите си и сътвори голям брой положения пред вратата на съперника, само че без да означи. След почивката мощната игра на дупничани продължи, въпреки последователно да бяха осъществени и много смени. Единственият гол падна в 82-ата минута, а негов създател бе Симеон Димитров. Така Марек приключи цикъла инспекции и чака първия си формален мач за годината – семейството против Левски (Чепинци) на 20-ти февруари.