Марек и Миньор (Пк) направиха здрав мач на стадион „Бончук“

...

Миньор и Марек опасно близо до зоната на изпадащите след боево равенство

Марек и Миньор (Пк) направиха здрав мач на стадион „ Бончук “ и приключиха наедно 1:1 в среща от Югозападната Трета лига. И двата отбора могат да съжаляват за резултата, откакто домакините поведоха рано-рано, а „ чуковете “ бяха по-активният тим на терена.

Марек откри резултата още във 2-ата минута, когато отбраната на гостите изпусна Димитър Владимиров и той трансферира вратаря Леонтиев за 1:0. От тук насетне Миньор взе самодейността, повече играеше с топката, само че по този начин и не подложи дупнишката врата на обстрел. Все отново перничани изравниха в 39-ата минута. Тогава Иво Иванов напредна и бе съборен в наказателното поле, а по-късно самичък осъществя отсъдената дузпа за 1:1.

И след почивката миньорци бяха по-дейни, само че още веднъж не сътвориха действителна заплаха пред Гоцев, като се изключи няколко мелета и удари отдалеко. Най-добрата опция бе в 79-ата минута, когато след корнер Селимински стреля с глава на сантиметри над напречната греда.