Марек (Дупница) победи Септември с 1:0 в Симитли и направи

...

Марек с победа в Симитли, Втора лига е близо

Марек (Дупница) победи Септември с 1:0 в Симитли и направи следващата крачка към завръщане в професионалния футбол. Двубоят бе от 28-ия кръг на Югозападната Трета лига, Първа група (1-10 място). Николай Ганчев обезпечи следващите три точки. В 34-ата минута Христо Каймакански подаде паралелно пред голлинията и Ганчев прати топката в мрежата.На Градския стадион в Симитли като цяло мачът бе равносилен, но повечето сериозни моменти бяха пред вратата на домакините. Ганчев пропусна да осъществя с глава втори гол през първото полувреме. Септември опита да натисне, само че до чиста голова опция по този начин и не се стигна.Марек е единствено на победа от завръщането във Втора лига и на доктрина. Тя може да бъде реалност идната събота, когато на " Бончук " в Дупница ще гостува вторият тим на ЦСКА.
Източник: novsport.com