МАНХАТЪН, Кан (AP) — Джейлон Мур вкара 23 точки, Хавиан

...

Джейлон Мур вкарва 23, докато номер 23 Оклахома се отдръпва от хладнокръвния K-State, 73-53

МАНХАТЪН, Кан (AP) — Джейлон Мур вкара 23 точки, Хавиан Макколъм добави 21, а No. 23 Оклахома се отдръпна от Канзас Стейт за победа със 73-53 във вторник вечерта, която постави завършек на загубата на Sooners от два мача.

Сам Годуин добави 11 точки, а Ривалдо Соарес имаше 10 за Оклахома (26- 5, 4-4 Big 12), който взриви по-голямата част от преднината си от 17 точки през първото полувреме, преди да употребява серия от 12-1 в последните минути, с цел да завоюва последното планувано пътешестване до Bramlage Coliseum.

The Wildcats (14-7, 4-4) не означиха повече от 8 минути, с цел да стартират мача и приключиха 16 от 53 от игра (30,2%) и 4 от 28 от дъгата за 3 точки. Те също обърнаха топката 14 пъти, до момента в който изгубиха третия си следващ мач.

Тайлър Пери поведе Канзас Стейт с 23 точки, само че водещите изпълнители Кам Картър и Артър Калума бяха общо 3 от 20 от полето и 0 за 10 от дъгата. Дуото също имаше осем от оборотите на Wildcats.

Канзас Стейт евентуално си е представял, че не може да з...