Манчестър Юнайтед с нова убедителна победа под ръководството на СолскярОтборът

...

Манчестър Юнайтед с нова убедителна победа под ръководството на Солскяр

Манчестър Юнайтед с нова безапелационна победа под управлението на Солскяр
Отборът на Манчестър Юнайтед продължи с отличното си показване под управлението на новия управител Оле Гунар Солскяр, откакто победи Борнемут с 4:1 в последния мач от Висшата лига за 2018-та година.

След като вкараха общо осем гола в първите два дуела след идването на Солскяр, през днешния ден „ алените дяволи “ още веднъж зарадваха почитателите на „ Олд Трафорд “ с атрактивно показване в нахлуване. Още в петата минута Пол Погба откри резултата след извънреден пробив на Маркъс Рашфърд отдясно и паралелен пас на голлинията. В 33-та минута френския халф повиши на 2:0 с глава след положително центриране на Андер Ерера, а в 45-та минута Маркъс Рашфърд вкара трети гол за домакините след центриране на Антони Марсиал. Точно преди почивката „ черешките “ върнаха един гол посредством централния бранител Нейтън Аке. През втората част името си измежду голмайсторите записа и влезлият от аварийна пейка Ромелу Лукаку, а в заключителните минути Ерик Баи от състава на домакините получи пряк червен картон за рисково влизане в краката на противник. В последна сметка Юнайтед записа трета поредна победа под управлението на Солскяр и към този момент има 35 точки, единствено три по-малко от петия в класирането Арсенал. Борнемут заема 12-та позиция в подреждането с актив от 26 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com