Манчестър Юнайтед победи Шефилд Юнайтед с 4:2 в отложен мач

...

Манчестър Юнайтед стигна до труден обрат над Шефилд Юнайтед

Манчестър Юнайтед победи Шефилд Юнайтед с 4:2 в отсрочен мач от 29-ия кръг на Висшата лига. Бруно Фернандеш изигра основна роля за обрата с два гола и асистенция след почивката.

" Остриетата " изненадаха " алените дяволи " в 35-ата минута на стадион " Олд Трафорд ". Амаду Онана подари топката на Джейдън Богъл, който откри резултата.

Домакините възобновиха равенството още преди почивката. Хари Магуайър засече с глава центриране във вратарското поле на Алехандро Грначо.

След почивката гостите още веднъж излязоха напред в резултата. Бен Диас засече от придвижване подаване на Бен Осбърн в наказателното поле.

Както през първата част, възпитаниците на Ерик загар Хааг още веднъж изравниха. Бруно Фернандеш бе прецизен от дузпа за нарушаване на Остин Тръсти.

Именно португалецът се трансформира в героя за своя отбор. Полузащитникът стреля отвън наказателното поле за 3:2 и донесе поврат за 20-кратните първенци.

Капитанът на тима имаше основна роля и в гол №4 за " алените дяволи ". Той подаде към Расмус Хойлунд, който се разписа от непосредствена непосредственост.

Манчестър Юнайтед се изкачи до 6-ата позиция в класирането с актив от 53 пункта. Шефилд Юнайтед остава на последното 20-о място в подреждането с 16 точки.